Seri ilan sitesi

BU SEZON ÇOK KAZANMAK İSTEYENLER

Yayın Tarihi: 21 Mart 2013 5:40


BU SEZON ÇOK KAZANMAK İSTEYENLER

GIDA SEKTÖRÜNDE İL VE BÖLGE BAYİLERİ ARANIYOR

Kuruoglu Bakliyat İl ve Bölge Bayilikleri Verecektir

Gıda Sektörünün öncü firmalarından Kuruoglu Bakliyat KMARK Köfte Harcı, Tavuk Harcı, Balık Harcı, Sucuk Harcı, Döner Harcı, Mix Harç, Barbekü Harcı ve Bakliyat ürünlerinin İL ve BÖLGE Bayilerini arıyor. Ürünlerimizde kesinlikle tatlandırıcı ve kimyasalkatkı yoktur.

İlgilenenlerin irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

Kadir Kuru

0543 514 38 78 Sakarya

www.kuruoglugroup.com

info@kuruoglugroup.com

NOT :BAYİLERİMİZE SATIŞ DESTEGİ İÇİN , 10 KG ET DEN 18-20 KG KÖFTE VE DÖNER NASIL İMAL EDİLİR FORMÜLÜ GÖSTERİLECEK. BU FORMÜL İLE KARIŞUMLAR DA STAIŞ REKORLARI KIRILACAKTIR. ÜRÜNLERİMİZDE KESİNLİKLE KİMYASAL MADDE YOKDUR. TAMAMEN NATUREL BAHARAT KARIŞIMINDAN ELDE EDİLECEKTİR

ARANAN ŞARTLAR :

1- SERVİS ARACI DOBLA TARZI

2- 10.000 TL NAKİT SERMAYE

3- TİCARİ AHLAK VE CALIŞMA AZMİ

Sayın

Şirketimiz bu sezon çok kazanmak isteyen ve Mart 2013 tarihinde bayilik sözleşmesi imzalayan bayii adaylarına teşvik amaclı ve onura etmek için 08- 11 Agustos 2013 tarihleri arasındaki Ramazam bayramında her bayiimizden 2 kişiyi yurt dışı bayram tatiline gönderme kararı almış olup, Yolculuk esnasındaki ucak, T.P konaklama üçretleri ve vize ücretleri şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen firmalar, en kısa zamanda sözleşme yapmak ve randevu tarihi için firmalarının tanıtıcı bilgilerini mail yolu ile bildirmelerinde kendilerine sözleşme ve kendi ofislerinde görüşmek için randevu verilecektir.

Saygılarımızla

Kadir Kuru

info@kuruoglugroup.com

www.kuruoglugroup.com

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni adresi