Seri ilan sitesi

bayanlar nasıl bir dostunuz olmasını isterdiniz okuyun lutfen 2 dk

Yayın Tarihi: 18 Kasım 2013 3:08 | İsim: umudunvarsenin

bayanlar okuyun lütfen?
Merhaba karsi cinsine duygularına yenik dusen bayanlar. konya civarı dost sırdaş arkadaş isteyenler size bir mesaj kadar yakınım oncelikle guvenımı alın nasıl biri oldugumu öğrenın sonra sırlarınızla isteklerinizle cılgınlıklar yapalım istediginiz aklınıza gelen herturlu cılgınlıkları benımle paylaşmak istersenız önce guven sır ve sadık oldugumu aklınızdan cıkarmayın..
23 yasındayım dostumun yaşı hiç farketmez. hayatımda yasadıgım hertürlü maceralardan ders çıkarmış hayatın ilmini öğrenmiş birisiyim.. çirkin değilim yada abaza ,itici biri,, sapık falanda değilim yasadıgım buyuk bir aşkın verdiği acılarla dolu olgun biriyim ama bu nasıl bir dost istediginize baglı o konuma geçerim. yaşam öykümde böyle bir şey yapmak istedim cezasınıda böyle çektirecegim bu duşunceyi aldıgımdan beri dostluklarım oldu hepsiylede görüşüyorum ,halen ben yaşadıkça bu beden ve ruhum satılık bunu kendime ve ona bir ceza olarak yaptım. pişman değilim her türlü BAYAN dostluklarına açıgım sinirlendinmi birinimi dövmek istiyorsun. ben burdayım, karşı cinsinde ne merak ediyorsun neler yapmak istiyorsun neleri birine uygulamadan önce benım uzerımde uygulamak istersin yada sıkı bir dostluk sırdaş, aklına bir erkek üzerinde ne yapmak istedigin gel omuzuma yaslan saatlerce agla beraber aglayalıım beraber gülelim, sevgilinimi kıskandırmak istiyorsun yanındayım, sen bir arkadas yarat nasıl duslerinde olan ne yaptırmak istedigin nasıl olmasını istedigin bir dost bu sana kalmış. istediğin herşey,. aklınıza ne geliyorsa ben buradayım hiç çekinmeden mesaj atın merakınız için bile yazabilirsiniz. “yav bu cevap vermez” diye mesaj atmamazlık yapmayın , tanışma faslına başlamak istersen sadece email adresime mesaj atman yeterlidir. ben sizinle irtibata geçerim. kesinlikle korkuyorum ya deliyse diye düşünmeyin zaten tanıştıktan sonra niyetimin sadece insanlara palyançoluk yaptıgımı anlayacaksınız.. sadece bayan arkadaslar ulassın.. telefonumu yayınladıgımda buyuk bir yogunluk oluyor ve tepkisi olanlarda gösteriyor ilgisini onun için numaramı değiştirdim ve yayınlamıyorum tanıştıktan sonra veriyorum sadece lutfen email atın önce tanısalım karakterlerimizi öğrenelim ve dertlerimizi anlatalım ve konusmaya basladıgımızda anlarsınız. sizlere çılgınlık ve mutluluk vaat ediyorum bekliyorum mesajlarınızı..
konuştugumuz herşey sadece seninle benim ve benim aramda..
gizliliğe sizden çok önem veriyorum assagida facebook profilimden bana ulasabilirsiniz. yada email’den.
Facebook: https://www.facebook.com/mrred.dreamyy
email : mr.redddream@gmail.com
Özentilere dikkat edin kötü biri değilim tamamen pozitif birisiyim böyle düşündükten sonra kendimi tanıtmaya başladıgımdan beri çok dostluklarım oldu ve görüşüyorum halen,neden böyle birşey yaptıgımı öğrenmek istiyorsanız beni tanımak istiyorsan buradayım.
konyada yaşadığım için heran isteklerinizi yapabilecegim için konya tercihimdir çok merak ettim diyorsan başka şehirlerdende ulaşabilirsiniz konuşabiliriz.. Saygılarımla bekliyorum sizi !
PolimikAdam001

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir