Seri ilan sitesi

BATIKENT VESTEL ŞOFBEN SERVİSİ TEL 0312 252 03 22

Yayın Tarihi: 13 Mayıs 2013 5:59 | İsim: SERİN MÜHENDİSLİK | Telefon: 0312 252 03 22

Yenimahalle , Batıkent , Demetevler , Ümitköy , Çayyolu , Etimesgut , Eryaman , Elvankent , Sincan , Çankaya , Dikmen , Mamak , Keçiören , Etlik , Altındağ , Şentepe , Serhat , Yenikent Kombi , Şofben, Kat Kaloriferi, Yoğuşmalı Kombi, Merkezi Sistem Kazan Ürünleri Ankara Bölge Bakım Onarım ve Arıza Servis Hizmetleri …
0312 252 03 22 — 0536 475 02 19
Hizmet Verdiğimiz Markalar E.C.A eMas Junkers BOSCH De Dietrich
Acil Nöbetçi Servis
Normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak nöbetçi acil servisimizlerimiz bulunmaktadır. Bayram ve resmi tatil günlerinde bile!
Profesyonel Ekip
Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.
On-Line Takip
Yapılan tüm başvurular, bilgisayara kaydedilerek düzenli olarak takip edilir. Ürüne yapılan her işlem on-line izlenerek gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.
Hizmet Anlayışımız
Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen uyulması gereken kuralların en başında gelir.
Tam Donanımlı Servis Filosu
Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmış olup pek çok farklı yedek parçayı ve aksesuarı barındıran minik bir depo işlevini de görür.
Orjinal Yedek Parça
Servisimizde binlerce farklı orijinal yedek parça mevcuttur. Değiştirilen her yedek parça, 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir