Seri ilan sitesi

batıkent falke kombi servisi falke batıkent kombi servisi

Yayın Tarihi: 17 Eylül 2012 3:22

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ÇANKAYA*0506*436*75*32*FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BATIKENT
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ DİKMEN
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ÇAYYOLU
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BALGAT
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ÇUKURAMBAR
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ EMEK MAH.
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BAHÇELİEVLER
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ SEYRANBAGLARI
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ CEVİZLİDERE

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ORAN
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BİRLİK MAH.
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ABİDİNPAŞA
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ CEBECİ
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ KURTULUŞ
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ÜMİTKÖY
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ AYRANCI

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ETLİK
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ETLİK
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ YENİMAHALLE
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BATIKENT
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ İNCİRLİ
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ GAZİ MAH.
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BEŞTEPE
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ŞENTEPE

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ DEMETEVLER
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ HASKÖY
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ OSTİM
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ SERHAT
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ 100.YIL
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ABİDİN PASA
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ AYDINLIKEVLER
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ HASKÖY
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ERYAMAN
1989 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Ferroli A.Ş., ısıtma ve klima sektöründe hatırı sayılır bir kurum olarak saygınlık kazandı. Hermetik ve bacalı modellerinin yanı sıra yeni bir teknoloji ile üretilen yoğuşmalı kombileri; güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu; yetkili satıcı ağı; 24 saat içinde bakım garantili teknik servis hizmeti veren kaliteli-yaygın-güvenilir yetkili servisleri; çok düşük arıza oranı; yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyatları ve hizmet anlayışıyla “Ferroli Kalitesi”ni yarattı.

Merkezi İstanbul’da Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Ferroli A.Ş.’nin İstanbul, Ankara, Konya, İzmir ve Kayseri’de bölge müdürlükleri bulunuyor. Dünya standartlarında üretilen Ferroli ürünleri, Ferroli Türkiye’nin güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu ve yetkili satıcı ağı sayesinde tüketici ile buluşuyor. Yetkili satıcıları genellikle taahhütçü firmalardan oluşan Ferroli, aynı zamanda toplu konut ve endüstriyel satışlar da gerçekleştiriyor. Gittikçe artan tüketim bilinci, tüketicinin artan araştırma ve öğrenme ihtiyacı, firmaları özellikle teknolojik ürünler açısından daha eğitici olmaya yöneltiyor. Firmalar buna öncelikle kendi personelleri ile başlıyor, bunu yetkili satıcıları, teknik servisleri ve hatta doğrudan tüketicinin kendisini eğiterek sürdürüyor. Yurt çapında 280’si yetkili satıcı olmak üzere toplam 670 satış ve toplam 180 teknik servis ile hizmet veren Ferroli A.Ş. satıcı ve servislerini her yıl artarak devam eden eğitim çalışmaları ile montaj ve teknik unsurlar haricinde, davranış, satış, kalite, yönetim ve enerji verimliliği hususlarında da bilgilendirmeye devam ediyor.

Ferroli Türkiye’nin satışlarında %84’lük bir payla ısıtma grubu ürünler başı çekerken soğutma grubu ürünler %7, diğer ürünler ise %9’luk bir pay almaktadır. Isıtma ve klima sektöründe sadece ürün satışının yapılması yeterli değil. Satış sonrası hizmetin zamanında, doğru ve tam olarak yetkili ve ehliyetli kimseler tarafından sağlanması da gerekiyor. Zaman zaman ürün kalitesinin dahi önüne geçen bir özellik olan satış sonrası hizmetler Ferroli’de titizle uygulanıyor.
Ferroli’nin ısıtma-soğutma sektöründeki yarım yüzyıllık tecrübesi yalnız bireysel tüketiciye yönelik ürünlerinde değil, endüstriyel ürünlerinde de kendini gösteriyor. Gaz ve akaryakıtla çalışabilen kızgın su kazanları, kızgın buhar

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir