Seri ilan sitesi

BAŞAKŞEHİR KARABİÇEKLER EVDEN EVE NAKLİYAT 02128633358

Yayın Tarihi: 12 Şubat 2013 12:20 | İsim: seyfi | Fiyat: 600 | Telefon: 05354605638

KARABİÇEKLER EVDEN EVE NAKLİYAT
Evden eve hizmetinin ne kadar yorucu ve incelik gerektirdigini bilmekteyiz.KARABİÇEKLER NAKLİYAT ın bu konuda sizlere her zaman en saglıklı hizmeti sunacagından emin olabilirsiniz.KARABİÇEKLER NAKLİYAT olarak istanbul nakliye firmaları arasında önemli bir yere sahip olmakla beraber,en iyi hizmet için hizmetinizdeyiz.
Geride bıraktıgımız bunca zaman ve yaptıgımız onca iş ile müşterilerimizde bıraktıgımız güven,bu gün halen bu işi yapıyor olmamızın en büyük sebebidir.
Evden eve taşımacılık işinin ne kadar zor ve yorucu oldugunu düşündüğünüzde korkmayın,bu işi uzmanına bırakın rahatlayın Nakliyat sektörünün bu kadar başıboşlugu içinde kaybolmanızı istemiyoruz.Karabiçekler evden eve olarak size sundugumuz hizmetler arasında ev taşıması,ofis taşıması,kurumsal taşımacılık,depolama ve paketleme bulunmaktadır.
Taşımacılık üzerinde yılların vermiş olduğu deneyim ve aldığımız refaransların arasında sizde güvenle yerinizi alabilirsiniz.İSTANBULUN neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız paketleme ve depolama konularında sahip oldugumuz deneyim bizi bu noktalara eriştirmiştir.
www.karabiceklernakliye.com
02128633358/05354605638

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni adresi