Seri ilan sitesi

BALIMIZ GİRESUN ALUCRA SAF BALDIR.İADELİ GARANTİLİDİR

Yayın Tarihi: 23 Ağustos 2013 6:23 | İsim: İSMET | Fiyat: 60 | Telefon: 05423031936

BALIMIZ GİRESUN ALUCRA YAYLALARININ ETEĞİNDE 500 MT RAKIMDA IHLAMUR VE YAYLA ÇİÇEKLERİNİN KATIŞIKSIZ OLARAK SAFKAN KAFKAS ARILARI TARAFINDAN ELDE EDİLMİŞTİR. HER TÜRLÜ TAHLİLE AÇIĞIM. _( kg 60 TL .)_ SAYGILAR .İSMET-NUH —MİS BAL—
05423031936-02125096619 AVCILAR-TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO İLE GÖNDERİLİR- PETEK VE SÜZME BALIMIZ MEVCUTTUR.TAZE BALIMIZ EYLÜL AYI BAŞINDA TEDARİK EDİYORUZ.

balımız antibiyotik bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile vücudu mikroplardan arındırır, bağışıklık sisteminin güçlendirir. balın faydaları arasında aynı zamanda karaciğer ve mide yorgunluğunu gidermesi de yer alıyor.

balın diğer faydaları arasında B ve C vitamini bakımından zengin olan bu gıdanın kasları kuvvetlendirmesi de yer alıyor.

bal öksürüğü keser, solunum yolunu düzene sokar, hafızayı güçlendirir, yaraların hızlı iyileşmesini sağlar, cildi güzelleştirir, yorgunluğu giderir ve vücuda dinçlik katar.bu kadar faydası olan bir ürünü niçin almakta geç kalıyorsunuz.saygılarımızla.mesaj veya telefonla günün 24 saati ulaşabilirsiniz.
NOT: BALIMIZDA ŞEKER OLMADIĞI İÇİN ŞEKER HASTALARI KULLANABİLİR.FAZLA YEMEDİKLERİ TAKDİRDE ŞEKER HASTALARINA HİÇ BİR ZARARI YOKTUR.SAYGILARIMIZLA

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir