Seri ilan sitesi

Bakırköyde hazır-ortak ofis

Yayın Tarihi: 29 Eylül 2012 1:16


Bakırköyde hazır-ortak ofis

eOfis

Elektrik, ısınma, soğutma, internet, bina aidatı, stopaj, temizlik, güvenlik, otopark giderlerini düşünmenize gerek yok !

eOfis size Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy’de , Atatürk Havalimanı’na 2 dk mesafede metro durağının yanı başında İstanbul’un en büyük fuar merkezinin yanında harika bir fırsat sunuyor.

İş adresinizi eOfis’ e taşıyın kurumsallığa ilk adımınızı atın.

www.eOfis.com.tr

+90 (212) 465 6300

Alternatif çalışma alanları Elektrik, ısınma, soğutma, internet, bina aidatı, stopaj, temizlik, güvenlik, otopark giderlerini düşünmenize gerek yok ! eOfis size şimdilik Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy’de , Atatürk Havalimanı’na 2 dk mesafede metro durağının yanı başında İstanbul’un en büyük fuar merkezinin yanında harika bir fırsat sunuyor. Kullandıkça ödeyin İş yerinizde devamlı bulunmayacak ve kullandıkça ödemek istiyorsanız daha düşük maliyetle yatırım yapmadaneOfis’i tercih edebilirsiniz. eOfis ticari hayatın zorluklarını, risklerini ve maliyetlerini minumuma indirmek için ihtiyacınız olan ofis cözümlerini sunar. İşinize prestij katın Sık seyahat edenler , evden çalışanlar, ofisini sürekli kullanmayan girişimciler artık kullanmadığınız ofis alanların masraflarını ödemeyecek ve ofisin sorunlarına gereksiz zaman harcamayacaksınız. Hemen eOfis ‘i arayarak prestijli iş adreslerini kullanıp, size ait bir

telefona , özel sekretere ve getirdiği imkanlara sahip olabilir. eOfis’in tam donanımlı ofis imkanlarını sadece kullandıkça ödeyerek giderlerinizi minumuma indirip işinize prestij katabilirsiniz. Ofis hizmetleri içeriği  Hazır Ofis. (Çalışma masası ve keson ile)  AHL yanında Yeşilköy’de Dünya ticaret merkezi plazalarında prestijli bir iş adresi.  Modern büro mobilyaları ve ekipmanları  İşyeri adresini yasal adres olarak kullanabilme.  Ortak büro ekipmanlarının kullanımı (Telefon, Fotokopi makinesi, faks, tarayıcı, …)  Genel sekreterya ve şirketinize özel karşılama  Şirketinize ait telefon hattı ile arayan kişilerin e-mail yoluyla size bildirilmesi.  Ücretsiz hızlı internet  Girişte firma isminizin yer alması  Şirketinize gelen posta, kargo ve kuryelerin teslim alınması ve size ulaştırılması kargo ve postalarınızın bize ulaştığı e-mail yolu ile size bildirilmesi. Kargolarınız sizin için muhafaza edilmesi.  Toplantı odalarını ayda 3 saat ücretsiz kullanabilirsiniz.  Ortak alanların kullanımı (Resepsiyon, mutfak, )  Self servis sınırsız olarak çay, kahve. Misafir ve toplantılarınız sırasında servis.  İş Merkezi (7/24 güvenlik ve kamera)  Merkezi konum. Her türlü ulaşım aracına yakın (Metro, Taksi ve Atatürk Hava alanı)  Ücretsiz genel giderler ve müsait otopark.  Merkezi sistem klimalı ve ısıtmalı ofis .  Ofis temizliği ve bakımı.  Stopaj yerine KDV avantajı.  EK hizmetlerden %50 indirimli yararlanma şansı.

600 TL+KDV

İletişim Bilgileri

EGS Business Park No:1 Yeşilköy İstanbul

0 (212) 465 63 00 , 0212 465 42 22 , 0530 955 19 62 – 0530 955 19 64

eOfis, 750 m2 lik çok özel ofisinde Hazır ofis, Ortak ofis, Sanal ofis, Toplantı organizasyonu, Danışmanlık vb. hizmetleri sizlere yüksek kalitede uygun fiyatlarla sunar.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni giriş