Seri ilan sitesi

ANTALYA YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ, YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ ANTALYA

Yayın Tarihi: 9 Mayıs 2013 3:55 | İsim: Saygın Coaching & Consulting | Fiyat: 00000 | Telefon: 0 (532) 100 11 65

Antalya Yaşam Koçluğu : İnsanlar yapabilecekleri en iyi tercihi yapar. İnsan davranış amaçlıdır. Anlamak istiyorsan eyleme geçmelisin.

AntalyaYaşam Koçluğu ; bir insanın gelişmesine, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranış öğrenmesine, kendisi için koyduğu hedeflere ulaşmasına veya bir problemini çözmesine destek olmaktır. Hedeflerine daha hızlı ve kolay ilerlemenizi, fırsatları etkin biçimde değerlendirmenizi, karşılan problemlerin çözülmesini sağlar.

Antalya Yaşam Koçluğu kişisel hedeflerine ulaşmalarında bireylere bir yol haritası sunar. Alanlarında başarılı olmuş binlerce insanın, yaşamları boyunca elde ettikleri deneyimleri danışanlara aktarır. Bu deneyimlerin ortak özelliklerini araştırır ve bireylerin kullanabilecekleri stratejiler haline çevirir. Yaşam koçluğu; profesyonel bir yol arkadaşlığıdır. Hayatınızda yolunuza çıkan engelleri zorlanmadan aşmanıza ve hayat kalitenizi arttırmanıza yardım eden bir sistemdir. Hayallerinizi hedeflere dönüştürmenize ve hedeflerinize doğru adım adım ilerlemenize yardımcı olur. Kendinizi keşfetmenize ve hayatınızda fark yaratmanıza yardımcı olur.

Antalya Yaşam Koçluğu Programı Neler Kazandırır

• Kişisel farkındalığını artırır

• İş ve özel yaşam arasında daha iyi bir denge yaratır.

• Hedeflere ulaşmayı engelleyen tutum ve davranışları keşfetmeyi ve
düzeltmeyi sağlar.

• Yaratıcılığı ve hayal gücünü kullanmayı geliştirir.

• Yaşamının sorumluluğunu alarak olaylara objektif bakmayı sağlar.

• Karar vermeyi ve uygulamayı destekler.

• Kişinin gerçekten ne istediğini fark etmesini sağlar.

• Vizyon yaratır, vizyon doğrultusunda imaj geliştirir.

• Yetenekleri bulup, bunların kullanılmasını destekler.

• Olumsuz duygu ve düşünceleri temizlemeyi sağlar.

Antalya Yaşam Koçluğu Programının Amacı

Programın amacı; kişinin, kendine daha fazla zaman ayırmasına ve geleceğine ilişkin daha net plan yapmasına yardımcı olmak, güçlü ve zayıf yanlarını keşfederek, kendini sorgulatmak, çözümlerini üretmek, kendi kendini yeniden yapılandırmaktır. Programın amacı kişinin, şu an ki mevcut durumundan hedeflerine ulaşılana dek, koçun tespit ettiği program çerçevesinde kişinin yaşam alanları; kariyer, iş, finans, sağlık, aile, sosyal hayat, kişisel (endişe, öfke kontrolü, kendini ifade edebilme, stres, özgüven) v.b. alanlarda kişinin isteği doğrultusunda hayatını şekillendirmektir. Yaşam Koçları bireylerin hedeflerine daha hızlı ve etkili ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla profesyonel bir kişisel çözüm hizmeti verirler. Yaşam koçu insanların hayatında nasıl mutlu olabileceğiyle ilgilenir.

Antalya Yaşam Koçluğu Programının Türü

Bireysel Koçluk hizmet programıdır.

Antalya Yaşam Koçluğu Programına Kimler Katılabilir?
Yaşamımda iyiye yönelik bir değişiklik yapmak, tam potansiyelini eyleme geçirmek isteyen ve bunun için çalışmaya, risk almaya hazır herkes.
Girişimciler, iş sahipleri, profesyoneller ve değişim sürecindeki insanlar genellikle bir Koçla çalışırlar.
Bu ay, bu yıl veya bu yaşam süresinde başarmayı gerçekten istediğiniz bir şey varsa,
Bir üst seviyeye çıkmak için istekli ve kararlıysanız,
Şu anda sizi bloke eden, enerjinizi çalan ve yaşamınızdan aldığınız keyfi sınırlayan şeylerden kurtulmak istiyorsanız,
Mükemmel bir yaşama sahip olma şansınız olduğuna birazcık bile inanıyorsanız, istediğiniz yaşamı yaratmanızda, en
güzel düşlerinizi gerçekleştirmenizde koçluk ilişkimiz içinde size yardımcı olabiliriz

Antalya Yaşam Koçluğu Programının Süresi

Yaşam koçluğu programı; bireysel olarak uygulanmaktadır. Bireysel uygulanan bu program seanslar şeklinde uygulanır. Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterlidir. Ön görüşme sırasında yaşam koçluğu programınız size özel şekilde tasarlanır.

Antalya Yaşam Koçluğu Programının Süreci

Yaşam Koçluğu; programında kişinin kendi mükemmelliğine nasıl ulaşacağına dair net ve etkili yollar gösterilmektedir. Öncelikle katılımcılar, ön görüşmeye alınır. Program sırasında uygulanacak seans sayısı ve içeriği danışan ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Danışanlar içindekileri anlatırlar. Geçmişiyle, sorunlarıyla ve gelecekleriyle ilgilenirler. Yaşamda istenilen değişimler doğrultusunda çalışmalar yapılır. Uygulamalar ve pratiklerle program sürdürülür.
Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans ve zihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.

Antalya Yaşam Koçluğu Program Yöneticileri

Saygın coaching & consulting bünyesindeki yaşam koçları, hayatın nasıl daha etkin ve etkileşimli olabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle kişisel gelişim dünyasında bütünsel yaklaşım danışmanlığını uygulamaktadır.

Saygın coaching & consulting tarafından dünyadaki yaşamın baş aktörlerini profesyonelleştirmeye yönelik bir proje geliştirildi. Bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal yönden analizi yapılarak ihtiyaçları saptanmaktadır. Bu çalışmalar Kurumsal Gelişim Uzmanı / Yazar, Master Koç, Master Trainer Cemal KONDU genel direktörlüğünde yürütülmektedir. Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans ve zihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.

Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR

Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak – İzmir

Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

Saygın C & C İZMİR Karşıyaka

Adres : 1732 Sokak No: 7 K:1 Karşıyaka / İZMİR

TeL : 0(232) 369 50 81 – 0(532) 100 11 65

Saygın C & C ANTALYA

Adres : Tekelioğlu Cad. No:41 K:3 D:8 Pasaport Pizza Üstü, Muratpaşa, ANTALYA

Tel : 0(242) 323 73 15 0(505) 445 15 31

Saygın C & C DENİZLİ

Adres : Mehmetçik Mah. 2576 Sk. No:5 Kat :1 (Emsan İÖO Karşısı) DENİZLİ

Tel : 0 (258) 213 0 999 – 0 (532) 100 11 65

Saygın C & C MUĞLA
Adres: Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. Özman İşhanı Kat:3 No:8 Vergi Dairesi Karşısı, Hastane Yolu Üzeri muğla
Tel : 0(252) 213 00 98

Antalya yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu eğitimi Antalya, Antalya yaşam koçluğu kursu,yaşam koçluğu kursları Antalya,yaşam koçu arıyorum,yaşam koçu Antalya,yaşam koçu nasıl olunur,yaşam koçluğu sertifikası Antalya ile ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir