Seri ilan sitesi

Antalya SCIO Terapisi

Yayın Tarihi: 23 Temmuz 2016 11:32 | İsim: Oğuz BAL | Telefon: 05054451531

Antalya SCIO Terapisi

SCIO insan bedeni üzerinde bulunan mevcut ve olması muhtemel olan birçok sağlık sorunu ve enerjisel beden üzerinde var olan dengesizlik ve tıkanıklıkları bulup ortaya çıkartan ileri teknoloji ürünü bir tamamlayıcı tıp cihazıdır

Antalya SCIO Terapisi vücut üzerinde bulunan virüsleri, alerjenleri, gıda maddeleri ilgili hassasiyetler ve mineral eksikliklerini, gönderdiği biyofrekanslarla, bedenin biyolojik reaksiyonlarını ve o an ki titreşimlerini belirleyerek bir rapor halinde ortaya koyar. Antalya SCIO Terapisinde, SCIO cihazıın saptadığı bu veriler ışığında, vücudun var olan gereksinimleri, mevcut durumdaki fonksiyon bozuklukları ve hasarlı bölgeler ile ilgili olarak bize ayrıntılı bilgi verir.

Antalya SCIO Terapisinde elde ettiğimiz bu veriler günümüzde standart olarak uygulanan bütün tıbbi testlerden son derece farklıdır, çünkü SCIO bize bedenin enerjetik durumu hakkında detaylı bilgi verir.

Antalya SCIO Terapisi, tıpkı modern bilgisayarlarda çalışan zararlı yazılım tarayıcı programların yaptığı gibi vücut üzerinde detaylı bir tarama gerçekleştirir. Antalya SCIO Terapisi’nde gerçekleştirdiğimiz bu tarama sonrasında vücut üzerinde bulunan çeşitli virüsler, organlar üzerindeki zayıflıklar, kişinin yaşadığı alerjik reaksiyonlar ve besinler ile ilgili kişinin yaşadığı hassasiyetler gibi çok sayıda bilgiyi derinlemesine tarayıp analiz ederek kişinin üzerinde tespit ettiği dengesizlik ve problemler hakkında bilgi edinmemizi sağlar. Antalya SCIO Terapisinde röntgen, detaylı kan tahlili gibi yaygın olarak başvurulan çok sayıda klasik tıbbi testten daha farklı olarak bedenin enerji seviyesi ve sahip olduğu bu enerjiyi hangi yöne adapte ettiği gibi konular hakkında bilgiler verir.

Antalya SCIO Terapisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Antalya SCIO Terapilerinde Kullanılan SCIO teşhis cihazı mı?

Hayır, Antalya SCIO Terapilerinde kullandığımız SCIO, tek başına bir teşhis cihazı şeklinde değerlendirilmez. Antalya SCIO Terapisini yönlendiren kişi doktor değilse SCIO cihazı bir teşhis ya da tedavi cihazı olarak kullanılmaz. Fakat SCIO bir hekim tarafından ya da bir hekimin kontrolünde kullanılacak olursa teşhis ve tedavi adına çok yararlı olacak bilgiler edinilmesini sağlar.

Antalya SCIO Terapisi hastalıklar üzerinde iyileşme sağlar mı?

İnsan vücudunun, iyileşme için uygun koşullar sağlandığı zaman kendi kendini tedavi etmek gibi muazzam bir potansiyeli olduğunu hepimiz biliyoruz. Antalya SCIO Terapisi vücut üzerindeki stresi azaltma ve kişiyi gevşetme yoluyla bireyin şimdikinden çok daha sağlıklı olmasının önünde bulunan bütün engelleri ortadan kaldırma konusunda etkin rol oynar. SCIO, bunu vücut üzerindeki ve vücudun elektrik alanında bulunan özel stres etmenlerini algılayarak yapar.

Antalya SCIO Terapisi esnasında herhangi bir şey hissedecek miyim?

Antalya SCIO Terapilerinde kullanılan ileri teknoloji, vücudun kendi doğasında bulunan biyolojik frekansıyla (saniyenin 1/1000’i gibi bir hızda) uyumlu olan işaretler (titreşimler) göndererek çalıştığı için çoğu insan seans esnasında hiçbir şey fark etmez. Titreşimlere karşı aşırı derecede hassasiyet gösteren kişiler, Antalya SCIO Terapisi esnasında kafaya ve bileklere takılan elektrotların değdiği alanda çok hafif düzeyde bir seğirme hissedebilirler.

Antalya SCIO terapisi ile kaç seansta sonuç almaya başlarım?

Antalya SCIO Terapisi ile danışanın sonuç alabilmesi duumu tamamen danışan kişinin mevcut durumuna, hayat biçimine ve cihazın seanslarda gönderdiği frekansları ne düzeyde aldığına bağlı olarak değişir. Genel olarak seans sonuçlarının gözlemlenmeye başlayabilmesi için en az dört seans Antalya SCIO Terapisine devam edilmesini öneriyoruz.

Antalya SCIO Seanslarına ne kadar sıklıkla gelebilirim?

Standart bir SCIO seansı sonrasında vücuda gönderilen frekansların vücuda tam anlamıyla adapte olabilmesi için 72 ila 100 saatlik bir zaman dilimine ihtiyaç vardır. Bundan daha sık aralıklarla test taraması ya da normal SCIO seansı yapılması tavsiye edilmemektedir. Rahatsızlığın veya şikayetin durumuna bağlı olarak hekimin de tavsiyesi sonucu haftada 1 veya ayda 1 Scio Terapisi uygulanır.

Antalya SCIO Terapisinin yan etkileri var mıdır?

SCIO Terapilerinde çoğu danışan hiçbir şekilde yan etki bildirmemektedir. Genel olarak Antalya SCIO Terapisi sonrasında alınan geri bildirimler kişinin daha enerjik durumda olduğu yönündedir.

Scio Antalya, Antalya Scio, Antalya Scio Cihazı, Scio Cihazı Antalya , Antalya Scio Terapi, Scio Terapi Antalya, Scio Cihazı Fiyatı, Scio Terapi Nedir ile ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

*Paylaştığımız hiçbir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Web sayfamızda ve e-postalar ile verilen bilgiler ve merkezimizde sunduğumuz çalışmalar bilgilendirme amaçlı olup; tıbbi danışmanlık yerine geçmez. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumda lütfen bir tıp doktoruna veya resmi yetkili bir uzmana danışınız.

Antalya SCIO Terapisi ile ilgili detaylı bilgi için +90(505) 445 15 31 numaralı telefonu atayabilir ya da Antalya SCIO Terapisi tıklayabilirsiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni adresi