Seri ilan sitesi

Antalya ilişki koçluğu, ilişki koçluğu Antalya

Yayın Tarihi: 9 Mayıs 2013 4:48 | İsim: Saygın Coaching & Consulting | Fiyat: 000000 | Telefon: 0 (532) 100 11 65

İlişki koçluğu; Bireyin kendisiyle olan ilişkisini ve bu ilişkiden dışarı yansıyan görüntüsünü değerlendirmeye çalışır. Kişilerin birbirleriyle, kendileri ve bulundukları kurum arasında, kurumların birbiri ile ilgili iletişim ve davranış şekillerini yeniden düzenlemesine yardımcı olan bir hizmettir.

İlişki koçluğunun önemli bir tarafı, bireyin kendisine uygun eşi veya arkadaşı seçebilmesi için kişinin kriterleri ve değerlerini hesaba katarak, uygun kişinin seçiminin sağlanmasıdır. Doyumlu ve mutlu bir beraberlik, çiftler arasında bağımsızlık ve özgürlüğün eşit; bağlılığın gönülden, görevlerin karşılıklı olduğu ve sorunların yardımlaşarak elbirliğiyle çözüldüğü bir ilişkidir.

İlişki Koçluğu Programı Neler Kazandırır

• İlişkiler sürekli özene ihtiyaç duyar.

• Doyumlu bir ilişki, derin özlemlerimizin gerçekleştiği alandır.

• İlişkinizin sağlığı, iki tarafın da birbirini ne kadar geliştirdiğine ve haz verdiğine bağlıdır.

• Her iki taraf yeterince özverili olursa; o ilişkinin tadına doyum olmaz.

• İlişki koçluğu eğitiminde birey; kendini ifade ederken daha az enerji harcayıp, zamanı en iyi şekilde kullanabilmeyi öğrenir.

• Bu çerçevede sağlıklı ilişkiler kurmayı ve geliştirmeyi hedefler.

• İlişkilerinizde daha tutkulu, istekli, duyarlı ve sevgi dolu olabileceksiniz.

• Kendinizi, duygularınızı ve düşüncelerinizi daha özgürce ifade edebileceksiniz.

İlişki Koçluğu Programının Amacı

Programın amacı; hemen tüm ilişkilerde yaşanan sorunları giderici ve kişiyi destekleyici bir rol oynamaktadır. Koçluk sürecinin büyük kısmı benzer olsa da, ilişki koçluğunun önemli bir farkı; sürtüşmenin yaşandığı karşılıklı iki taraf olmasına rağmen en çok sıkıntıda bulunan tarafa yönelik uygulanmasıdır.

İlişki Koçluğu Programının Türü

Bireysel Koçluk hizmet programıdır.

İlişki Koçluğu Programına Kimler Katılabilir?

Patronumuzla, yöneticimizle, iş arkadaşlarımızla, eşimizle, sevgilimizle, ebeveynlerimizle, çocuğumuzla, kardeş ya da akrabalarımızla ve öncelikle kendimizle olan ilişkimizin kalitesini artıra biliriz. Böylece olumlu enerji yaratabilir ve yaşamımızda daha mutlu, daha başarılı, daha özgür, daha sağlıklı bireyler olabiliriz.

İlişki Koçluğu Programının Süresi

İlişki koçluğu programı; bireysel olarak uygulanmaktadır. Bireysel uygulanan bu program seanslar şeklinde uygulanır. Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterlidir. Ön görüşme sırasında ilişki koçluğu programınız size özel şekilde tasarlanır.

İlişki Koçluğu Programının Süreci

İlişki Koçluğu; programında kişinin kendi mükemmelliğine nasıl ulaşacağına, partneriyle ilişkilerini nasıl daha mükemmel hale getirilebileceğine dair net ve etkili yollar gösterilmektedir. Öncelikle katılımcılar, ön görüşmeye alınır. Program sırasında uygulanacak seans sayısı ve içeriği danışanların ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Danışanlar içindekileri anlatırlar. Geçmişiyle, sorunlarıyla ve gelecekleriyle ilgilenirler. Yaşamda istenilen değişimler doğrultusunda çalışmalar yapılır. Uygulamalar ve pratiklerle program sürdürülür.

İlişki Koçluğu Program Yöneticileri

Saygın coaching & consulting bünyesindeki yaşam koçları, hayatın nasıl daha etkin ve etkileşimli olabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle kişisel gelişim dünyasında bütünsel yaklaşım danışmanlığını uygulamaktadır.

Saygın coaching & consulting tarafından dünyadaki yaşamın baş aktörlerini profesyonelleştirmeye yönelik bir proje geliştirildi. Bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal yönden analizi yapılarak ihtiyaçları saptanmaktadır.

Bu çalışmalar Kişisel ve Kurumsal Gelişim Uzmanı, Profesyonel Advanced Master Koç, Cemal KONDU genel direktörlüğünde yürütülmektedir. Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans ve zihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.

Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR

Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak – İzmir

Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

Saygın C & C İZMİR Karşıyaka

Adres : 1732 Sokak No: 7 K:1 Karşıyaka / İZMİR

TeL : 0(232) 369 50 81 – 0(532) 100 11 65

E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com

Saygın C & C ANTALYA

Adres : Tekelioğlu Cad. No:41 K:3 D:8 Pasaport Pizza Üstü, Muratpaşa, ANTALYA

Tel : 0(242) 323 73 15 0(505) 445 15 31

E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com

Saygın C & C DENİZLİ

Adres : Mehmetçik Mah. 2576 Sk. No:5 Kat :1 (Emsan İÖO Karşısı) DENİZLİ

Tel : 0 (258) 213 0 999 – 0 (532) 100 11 65

E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com

Saygın C & C MUĞLA
Adres: Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. Özman İşhanı Kat:3 No:8 Vergi Dairesi Karşısı, Hastane Yolu Üzeri muğla

Tel : 0(252) 213 00 98

E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com

Antalya ilişki koçluğu, ilişki koçluğu Antalya, Antalya ilişki koçluğu kursu, ilişki koçluğu Eğitimi Antalya ve ilişki koçluğu ile ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir