Seri ilan sitesi

Ankara’da Gitar Kursu

Yayın Tarihi: 20 Kasım 2012 6:20 | İsim: Can Ünal

Gitar DERSİ – KURSU – Gitar DERSLERİ
ANKARA
PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZLE KLASİK GİTAR,ELEKTRO GİTAR,BAS GİTAR,AKUSTİK GİTAR DERSLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR
LİBYA CAD. 10/C-D-E KOLEJ KIZILAY
0312.432 13 08//0555.630 03 02

KLASİK GİTAR,ELEKTRO GİTAR,BAS GİTAR,AKUSTİK GİTAR dERSİ ANKARA
Profesyonel veya hobi amaçlı gitar dersi almak isteyen – gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara’da müzik severlere hizmet vermekteyiz.
Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen gitar derslerimiz,haftada bir saat birebir – özel dersten oluşmaktadır.Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.
Klasik,akustik,elektro,bas gitar eğitimi veren stüdyomuz,gelişen teknikler doğrultusunda kendini yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel kültürle biçimlenmiş çalgı tekniklerini ve eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp – yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.
Enstruman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza katılabilmektedir.

Ders programlarımız ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
0312.432 13 08 // 0555.630 03 02
www.ankanom.com
GİTAR DERS PROGRAMLARIMIZ
Gitar ders programımız,seçimini yaptığınız enstrümana has yapıyı tanımakla başlar.Yapı olarak benzerlikler gösterse dahi,ilk derslerimizden itibaren çalmak istediğiniz türe(Klasik,Flamenko,Pop,Rock,Caz) ve enstrümana(Klasik Gitar,Elektro Gitar)yönelik,seçim ve eğitim metotlarımız derslerimizde yerini almaktadır.
KLASİK GİTAR DERSLERİ
Doğru tutuşun ardından boş teller üzerinde parmak ve arpej çalışmaları başlatılmaktadır.Sağ ve sol el pozisyonlarına bakılmakta aynı zamanda solfej ve teorik bilgiler verilmektedir.
Majör ve minör gamların gitar üzerinde çalınması sağlanmakta,seçtiğimiz parçalarla nüans ve yorumlama tekniklerine bakılmaktadır.Tekniği geliştirici etütlerle desteklenen derslerimiz repartuar oluşturma çalışmalarıyla devam eder.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir
Betboo yeni adresi