Seri ilan sitesi

alanya mahmutlar rusça kursu Alanya Mahmutlar da hafıza metodu ile rusça kursu T

Yayın Tarihi: 26 Kasım 2013 7:08


alanya mahmutlar rusça kursu Alanya Mahmutlar da hafıza metodu ile rusça kursu T

alanya mahmutlar rusça kursu

Alanya Mahmutlar da hafıza metodu ile rusça kursu

Tamamen temel hafıza teknikleri kullanılarak verilen kursumuz 7 kişilik guruplar için olup etkin hafıza metodu kullanıyoruz.Hafıza metodlarımız:

1-Soru cevap metodu:Diyaloglarda etkin iletişim şekli olan soru sora bilme ve soruyu anlayıp cevaplama metdunu burada etkin şekilde kullanıyoruz.(kim, kime, kimle kimi, kimden vs)

2-Kelime Ezberleme metodu.Buna gurubun gücü diyoruz.Yüzden fazla kelimeyi 1Bir bir buçuk saat içerisinde garantili ezberleme metodu.Bunu nasıl yapıyoruz.

a-Müthiş bir konsantrasyonla ilk bilen söylesin metodunu kullanarak bir iki defa Türkçelerini tekrarlıyoruz.Ve ilk bilen söylesin tarzı ile kelimeler ezberleniyor.

b-Mesela rus alfabesi 10 dakikada ve bununla birlikte ilk derste ekstra 50 60 kelime ezberleme ve okuma becerisi kazandırma.

c-Benzer ve zıt anlamlı kelimeler metodu ile daha hızlı algılama ve ezberlemyi sağlama.

d-öğrenilen kelimeleri anında diyaloglarda kullanma.

3-Basit ve etkili gramer teknikleri:Soru cevap metodu çerçevesinde grameri diyaloglar ve etkin sorularla destekleyerek müthiş derecede basite indirgeme ve anında pratikte kullanarak olağan üstü algılama.

4-Diyalog yöntemi:Her kesi tek tek konuşturarak kişinin sınıf içinde pasif kalmasını engelleme ve kişiye sürekli hareket kazandırma.

Sonuç olarak bir hafta içinde konuşmaya varmısınız.

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir