Seri ilan sitesi

24 SAATTE KAZANDIRMAYA HAZIR E-TİCARET SİTESİ

Yayın Tarihi: 26 Kasım 2013 8:58 | İsim: MEHMET GÖKTEPE | Fiyat: 1550 | Telefon: 05368368785

Girişimcilere hazır iş fırsatı sunuyoruz, sizin belirleyeceğiniz isimde, tescil hakları tamamen size ait mağaza sahibi yapıyoruz.
Bir kaç saat içinde tam donanımlı, sistem alt yapısındaki bütün ürünlerin bulunduğu, alışveriş sitenizi açıyoruz.
İstediğiniz ürün grubunu kaldırıp istediğinizi ekleyebiliyorsunuz. İçerisinde binlerce kaliteli ürünün bulunduğu sanal mağaza. Just&Fast altyapısını kullanarak binlerce ürünün bulunduğu devasa ağa dahil oluyorsunuz.

Başta 1 yıllık sözleşme yapıyoruz, alacağınız hizmet tipine göre kendi ürünlerinizi de satabiliyor ya da gittigidiyor gibi mağazalarda da satış yapabilme haklarınız oluyor.
Alt affiliate ağınızı oluşturup, onların yapacağı satışlardan önemli oranlarda pay alabiliyorsunuz.

“Sitenin size teslim edilmesinden sonraki aşamada; tanıtım, reklam, forum, blog vb. bütün broker çalışmaları size ait oluyor.
Facebook, msn, twiter gibi sosyal ağlarda ücretsiz reklam ve sitenize üye kazandırmak gibi işler size kalıyor.
Sistemde sitenizden bir ürün satıldığında yapmanız gereken sadece kazancınızı takip etmek: Aylık ne kadarlık ürün satıyorsunuz, ne kazanıyorsunuz, üyeleriniz artıyor mu, artış oranı nedir, hangi siteden ne kadar hit alıyorsunuz onları izlemek. ”

T-UP Profesyonel entegre mağaza bu sistemde en uygun seçenek. Bu sistem için 200 TL’lik indirim kuponu dağıtmaya başladık.
“Başlangıçta çok fazla beklenti doğru değil ancak uzun vadede bol kazançlı, üzerinde fazla çalışmadan, ilerleyen zamanlarda sürekli getirisi olabilecek bir sistemden bahsediyoruz.
Hemen kazanmaya başlayacaksınız diye vaatler vermiyoruz ama mutlaka bir gün para basan bir mağazanız olacağı söylenebilir. Üzerinde iyi çalışıp tabii vakit ayırabiliyorsanız, hemen kazanmaya da başlayabilirsiniz.
Herşey sizin bu işi yapmaya ne kadar kararlı olmanıza bağlı. Aşağıda verilen iletişim adresinden arayıp detayları sorabilirsiniz. ”

Siz de kendi mağazanızı açabilirsiniz. Uzun vadade mevcut işinizi bırakıp geleceğin mesleklerinden olan bir internet brokerı olup bol kazançlı ticaret yapabilirsiniz.

Başlangıçta sistem kurulum alt yapısı, domain ve hosting hizmetleri için bir katılım payı söz konusudur.
Piyasada 100.000$ cıvarında olan bu hizmet bu sistemde 1750 TL. ye tam donanımlı size teslim ediliyor. (aşağıda verilen kupon kodunu kullandığınızda 1550 TL)
Başta tek seferlik ödeyeceğiniz katılım payına siteniz için gerekli olan hosting ve güvenlik uygulamaları da dahil edilmiştir.
Hizmeti aldıktan sonra müşteri hizmetleri sizinle irtibata geçiyor. isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden belimle irtibat kurabilirsiniz.
Kullanmayı düşündüğünüz bir domain adınız varsa kullanabiliyorsunuz. Yoksa da yardımcı olmaktayız.

Not: Domain’inizi kendiniz alırsanız bütün tescil hakları da sizin olur.
Kazançlarınız bir sonraki ayın 20. günü banka hesabınıza yatırıyoruz.
Daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz aşağıda sistemle ilgili yazılarımı okuyabilirsiniz.

http://ticaretsiteleri.blogspot.com
Örnek siteleri de ziyaret etmek isterseniz: https://www.limoncicegi.com, yeni üyelerine 35 TL indirim kuponu veriyor.

Eğer siz de böyle bir sisteme dahil olmak istiyorsanız aşağıda verilen 2 adet indirim kuponundan herhangi biriyle ve 0002511 referans koduyla bu hizmete girebilirsiniz.

200 TL
MHWTBEUYEY
200 TL
HQDCYEIRGQ

Bu bağlantı ise sizi bu sistemin direk olarak satış sayfasına yönlendirir.
http://goo.gl/X4GUgG

iletişim:
E-Mail: goktepe.memet@gmail.com
TEL: 536 836 87 85

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir