Seri ilan sitesi

1.000 TL YATIRIM %150 KAR MARJLI BAYİLİKLER VERİLECEKTİR

Yayın Tarihi: 14 Aralık 2013 11:35


1.000 TL YATIRIM %150 KAR MARJLI BAYİLİKLER VERİLECEKTİR

DÜŞÜK SERMAYE % 150 KAR MARJI İLE AL, SAT, KAZAN SİSTEMİ ŞİMDİ TÜRKİYE’DE

Ekonomist dergisinde, son dönemlerin en popüler düşük yatırımlarla yapılabilecek Türkiye’de ilk 10 iş fırsatı arasında yer almış tek yatırım sistemidir.

TEK KULLANIMLIK KULLAN AT FORMATLI GELİŞTİRİLMİŞ ALMAN NANO TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

1 AY ETKİLİ TÜRKİYE’DE İLK VE TEK ÜRÜNDÜR !

Tek kullanımlık Almanya’da geliştirilmiş snow nano mendil formatlı ürünlerimiz piyasada bulunan pahalı ve sprey formlarının aksine 5 dk. içerisinde her kullanıcı tarafından pratik uygulanabilecek formatta geliştirilmiştir.

Snownano ile araç camları, ev , iş yeri camları, tv, pc ekranları , gözlükler ve aynalarda lotus etkisi özelliği sayesinde kir ve lekelerden korunur.

Hidrofobik su / leke İtici ; Nano teknoloji ile su, kir, toz gibi nesnelerin 30 gün cam yüzeyine tutunmamasını, cam yüzeyinin börtü, böcek, kuş pisliği gibi nesnelerin cam yüzeyinden kolay temizlenmesini sağlayarak, sağanak yağmur altında silecek çalıştırılmasına gerek bırakmaması amacı ile üretilmiştir.

Buğu önleyici ; Ev, işyeri, gözlük, araç camları ve duş-wc aynalarında buğulanmaları 20 gün engellemektedir.

Torpido parlatıcı ; Araçların torpido ve tüm plastik aksamlarını temizleyerek 30 gün kalıcı parlaklık kazandırır.Yüzeylerde parlatıcı ve koruyucu olarak uygulanır.

Türkiye’de bir ilk olarak mendil formatında, 5 dk.içerisinde kolayca uygulanabilen kullan at formatlı Snownano teknoloji ürünleri piyasada bulunan 1 – 2 gün etkili pahalı sprey ürünlerin aksine daha ekonomik, 30 gün etkili Almanya’da geliştirilmiştir.

Ek Yatırım ve Girişim İçin ;

Bölgenizde bulunan benzin istasyonları, alışveriş merkezleri , avmler, otobüs , minibüs durakları ve oto parklarda bir personel eşliğinde araç sahiplerine ürün adet fiyatını 2, 0 – 2, 5 tl arası perakendeye sunabilir veya benzin istasyonu içerisinde daimi görevlendireceğiniz personel eşliğinde müşterilere 2, 5 tl’den direk sıcak satışla risksiz günlük 100-200 adet arası ürün satışı gerçekleştirilmesidir.

1000-2000 araç kapasiteli 1 istasyonda deneyimli bayan stand satış personeli eşliğinde 1 noktanın günlük cirosunun üst limiti 520 tl olarak sıcak satış sistemi ile gerçekleştirilmiştir..”

Yukarıda belirtilen satış sistemi ve rakamlar istanbul’un 6 farklı bölgesinde bulunan 1000 ile 2000 araç kapasiteli benzin istasyonlarında adet fiyatı 2, 5 tl perakendeye sunulmuş satış verileridir )

Satış/Dağıtım Sistemi İle;

Yerel-zincir marketler, yapı marketler, benzin istasyonları, oto aksesuar ve oto yıkamacılar, oto kuaförler gibi noktalara sıcak satış/dağıtımını sağlamasıdır.

İlanda belirtilen yatırım bedeli 24 kutu ürün bedelini kapsamaktadır.

Kutu İçi ; 48 adet

rün Adet Fiyatları ;0, 90 kuruş

Türkiyenin her yerine ups kargo ile ücretsiz gönderilmektedir.

rünlerimizin Türkiye genelinde il – ilçe bayilikleri, dağıtım bayilikleri verilmektedir.Bayilik fiyat bilgisi için lütfen arayarak bilgi alınız …

Kuzeyler Ltd

Aydınlı yolu cad.deniz sok.no:2/6

Pendik / İstanbul

Tel:0216 483 07 77

Fax:0216 491 72 04

Gsm:0533 763 04 34

www.snownano.com

BELİRTİLEN YATIRIM BEDELİ ARALIK AYINDA GEÇERLİDİR

Hatalı veya uygunsuz ilan bildir

İlan sahibine ulaş
Copyright © EPAY A.Ş. Telif Hakları EPAY A.Ş.'ye Aittir